• گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۲۲، ساختمان سرو

علت سردردهای پیشانی

ماهیت دقیق سردرد معلوم نیست، اما تحقیقات حاکی از آن است که سردرد‌ها احتمالا در نتیجه تغییراتی در سطح مواد شیمیایی موجود در مغز مانند سروتونین و نور آدرنالین ایجاد می‌شوند و نداشتن تعادل و موازنه میان سطوح این پیام‌رسان‌ها می‌توانند به التهاب شریان‌های پوست‌سر و متعاقب آن تحریک ساختارهای حساس به درد منجر می‌شود.

صرع ارثی است ؟
صرع یک بیماری منفرد نیست، بلکه مجموعه‌ای از اختلال هایی است که همگی در تمایل به بروز حمله تشنج در فرد مبتلا اشتراک دارند.
 تنها انواع بسیار نادری از صرع به دلیل تغییر در یک ژن به وجود می‌آیند و به نظر می‌رسد بسیاری از انواع صرع در نتیجه مجموعه تعامل هایی بین ژن‌های چندگانه به علاوه تاثیرهای محیطی، بروز کرده باشند.

چه وقت چشم سکته می کند؟

افرادی که دچار سکته چشمی می‌شوند، معمولا علائم هشداردهنده کمی دارند؛ بیشتر این افراد به محض بیدار شدن از خواب در صبح، دچار کاهش بینایی در یک چشم می‌شوند که دردی هم ندارد و برخی از این افراد یک ناحیه تاریک یا سایه‌ای را در نیمه بالایی یا پایین میدان بینایی خود می‌بینند همچنین سایر علائم سکته چشمی شامل کاهش بینایی و کاهش واکنش به نور است.

چه کسانی لب مرز ام اس هستند ؟

افراد حساس و زودرنج که با کمترین ناملایمات از حالت عادی خارج می‌شوند و تعادل خود را از دست می‌دهند و به دیگران پیله می‌کنند، در معرض ابتلا به بیماری ام اس قرار دارند.افرادی که به صورت ژنتیکی طبع سرد دارند و از ترشی، سرکه، تمبر هندی، ماست، قره قروت که طبع سردی دارند، استفاده می‌کنند نیز به این بیماری مبتلا می‌شوند.

اختلال پانیک چه فرقی با تشنج و صرع دارد ؟

حملات پانیک یک نوع پاسخ به شرایط استرس زا به حساب می‌آید و تفاوت آن با دیگر پاسخ‌های بدن نسبت به عوامل شروع کننده‌ استرس تنها در شدت و علائم آن است، همچنین حمله‌ پانیک یک دوره‌ احساس ترس شدید است که به طور موقت فعالیتهای عادی فرد را مختل می‌سازد. شروع آن معمولاً ناگهانی و بدنبال یک عامل محیطی آزاردهنده یا دلهره آور است.

No votes yet.
Please wait...
با ما در تماس باشید
ورود به تلگرام